MUSA L2.25

Zestawy głośnikowe MUSA L2.25 to połączenie tradycyjnych przetworników elektroakustycznych i nowoczesnych rozwiązań w konstrukcji obudowy. Musa L2.25 został zbudowany z wykorzystaniem głośników Scan-Speak z najlepszej serii Illuminator. Są to niezwykle wymagające głośniki, piętnujące najmniejsze błędy w konstrukcji zwrotnicy lub obudowy, jednakże prawidłowo użyte potrafią odwdzięczyć się przejrzystym brzmieniem i niskimi zniekształceniami.

Oryginalna konstrukcja obudowy, oparta o zasadę braku powierzchni do siebie równoległych, sprawia że wewnątrz generowane jest mniej fal stojących w porównaniu do klasycznych rozwiązań.

Kształt kolumny umożliwia bardzo dobre opływanie obudowy przez falę dźwiękową wytworzoną przez głośniki. Łagodne kontury ścian powodują znaczne ograniczenie problemu dyfrakcji na krawędzi, które zazwyczaj prowadzą do nierówności pasma przenoszenia w zakresie kilku kHz. Obudowa została wykonana z wykorzystaniem materiałów kompozytowych, co zapewnia niebywałą solidność konstrukcji. Nowatorski sposób wykonania obudowy poprawia odpowiedź impulsową zestawu oraz ogólną czystość odtwarzanych dźwięków poprzez zwiększenie sztywności konstrukcji.

Wykorzystanie najwyższej jakości elementów do budowy zwrotnica zestawu MUSA L2.25 zapewnia spójne i dynamicznie w całym zakresie częstotliwości. Zestaw MUSA L2.25 przeznaczony jest do pomieszczeń od 20 do 60 metrów kwadratowych. Rekomendowana moc wzmacniacza to minimum 80W. MUSA L2.25 łączy w sobie jak żadna inna konstrukcja: nowoczesny wygląd, doskonałą jakość dźwięku i najlepsze komponenty w przystępnej cenie.

Podstawowe dane techniczne:
  • Impedancja znamionowa: 4 Ω
  • Moc znamionowa: 150 W
  • Efektywność: 88 dB
  • Pasmo +/-3dB: 40Hz-40kHz
  • Spadek -6dB: 30 Hz
  • Zrównoważenie 250Hz-20kHz: +/-2dB
  • Wymiary (wys. × szer. × głęb.): 141×33×43.5 cm